Znovín Znojmo Cabernet Sauvignon rosé 2020 jakostní polosladké

Ve vůni se Vám víno představí atraktivními tóny po lesních malinách, voňavých jahodách nebo citrusové marmeládě. V každém doušku si můžete užívat příchutí po bílém rybízu, zeleném banánu nebo granátovém jablku. Oceníte svěžest, pestrost a čistotu chuťového projevu. Toto rosé bude ideální v kombinaci s kuřecím masem, ovocným salátem nebo jen tak samotné při setkání s přáteli na terase či u vody. Díky šroubovému uzávěru si víno déle podrží svou svěžest a mladost.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 152
Značka: Znovín Znojmo
155 Kč 128,10 Kč bez DPH
Kategorie: VÍNA PRO KAŽDÉHO

Popis produktu není dostupný

 

Akciová společnost ZNOVÍN ZNOJMO, byla založena v květnu 1995, ale kořeny tradice výroby vína na tomto místě sahají až do konce 18. století. V současné době se řadí mezi přední výrobce vína a pěstitele révy vinné, obhospodařuje 500 ha vlastních vinic na Znojemsku a Hustopečsku. Patří mezi ta „velká“ vinařství, ovšem daří se mu držet si lidský charakter a osobní přístup k zákazníkovi. Vína jsou vyráběna nejmodernějšími technologiemi s citem a úctou k původu hroznů, což si třeba vína z vyhlášených vinic Šobes, Weinperky, Kamenný vrch nebo Dívčí vrch zaslouží.

Naším firemním ambasadorem je skvělý sommeliér Martin Šmíd.

Díky pravidelným společným degustacím máme jistotu, že se nám dostává vždy toho nejlepšího, co Znovín ve své obrovské nabídce poskytuje.

20180425_15

 photo © Jan Bartoš 2018