Nepraš & co. Sauvignon 2019 PS U Božích muk BIO suché

Sauvignon z vyzrálých hroznů, ve vůni plnější, srovnaná, ovocná (přezrálý angrešt, meruňky, jablka, jemná citrusová linka) s lehkou mineralitou, slaměnkami a dotekem sudu, chuť navazuje a nezklame. Víno je dobře postavené, příjemně šťavnaté. Doporučujeme nechat hodinku vydýchat a podávat s vhodnou gastronomií, přičemž je potřeba držet jej při teplotách od 9 do 11 °C.

Skladem (>5 ks)
Kód: 434
340 Kč 280,99 Kč bez DPH
Kategorie: VÍNA PRO KAŽDÉHO

Popis produktu není dostupný

 

Radomír Nepraš (1946), původním povoláním památkový architekt – restaurátor. Pracoval na rekonstrukci významných historických budov ve střední Evropě, zejména v Praze, Vídni, Mnichově a jinde.

Je autorem a zakladatelem projektu Národní vinařské centrum a národní soutěže vín a degustační expozice Salon vín České republiky. Je také autorem projektu Greenways a 48. rovnoběžky a působí ve výboru pro přípravu apelačního systému v České republice. Zakládal rovněž prestižní Alianci vinařů V8.

V roce 1999 založil a vedl vinařství REISTEN, které si vybudovalo přední postavení na trhu s vínem. V roce 2012 svůj podíl ve vinařství REISTEN prodal a v témže roce se svou rodinou v Pavlově založil Vinařství NEPRAŠ & Co.

 20180328_Nepras_2a (3)

photo © Jan Bartoš 2017