Znovín Znojmo Muškát moravský 2021 jakostní polosuché

Skladem (>5 ks)
Kód: 149
Značka: Znovín Znojmo
180 Kč 148,76 Kč bez DPH
Kategorie: VÍNA PRO KAŽDÉHO

Ochutnejte sametově hladký Muškát moravský z ročníku 2018 a užijte si jeho příjemnou vůni a svůdnou chuť. Po přivonění zaznamenáte atraktivní tóny po citrusových plodech, černém rybízu a rozinkách. V ústech pohladí jemnou nasládlostí, dokonalou čistotou a příjemnou příchutí po vyzrálých meruňkách, letním jablku a vanilce. Můžete podávat například ke kuřecímu masu nebo ovocným dezertům. Víno můžete i krátkodobě archivovat.

 

  • Zlatá medaile na „VINAŘSKÉ LITOMĚŘICE 2019“
  • Stříbrná medaile na „VINAGORA 2019“, Maďarsko
  • Stříbrná medaile na „VÍNO BOJNICE 2019“, Slovensko
  • Stříbrná medaile na „FESTWINE 2019“, Brno
  • Stříbrná medaile na „PARDUBICKÝ FESTIVAL VÍNA 2019“
  • Zlatá medaile na „HRADECKÝ POHÁR VÍNA 2019“, Hradec Králové
  • Zlatá medaile na „NÁRODNÍ SOUTĚŽI VÍN 2019 – znojemská podoblast“

 

Akciová společnost ZNOVÍN ZNOJMO, byla založena v květnu 1995, ale kořeny tradice výroby vína na tomto místě sahají až do konce 18. století. V současné době se řadí mezi přední výrobce vína a pěstitele révy vinné, obhospodařuje 500 ha vlastních vinic na Znojemsku a Hustopečsku. Patří mezi ta „velká“ vinařství, ovšem daří se mu držet si lidský charakter a osobní přístup k zákazníkovi. Vína jsou vyráběna nejmodernějšími technologiemi s citem a úctou k původu hroznů, což si třeba vína z vyhlášených vinic Šobes, Weinperky, Kamenný vrch nebo Dívčí vrch zaslouží.

Naším firemním ambasadorem je skvělý sommeliér Martin Šmíd.

Díky pravidelným společným degustacím máme jistotu, že se nám dostává vždy toho nejlepšího, co Znovín ve své obrovské nabídce poskytuje.

20180425_15

 photo © Jan Bartoš 2018

Zpět do obchodu