Znovín Znojmo RYZLINK RÝNSKÝ 2019 pozdní sběr

  • Zlatá medaile na „GALERIE RYZLINKŮ RÝNSKÝCH 2021“, Jevišovice
  • Zlatá medaile na „O HUSTOPEČSKOU PEČEŤ 2022“
  • Velká zlatá medaile na „NÁRODNÍ SOUTĚŽI VÍN 2022“ - znojemská podoblast
  • Zlatá medaile a zařazeno do „SALON VÍN ČR“ pro rok 2023
  • Zlatá medaile na „O HUSTOPEČSKOU PEČEŤ 2023“

 

Je bohatý, svěží a pestrý, stejně jako region. Po přivonění oceníte atraktivní tóny po meruňkách, lipovém květu a akátovém medu. V ústech překvapí bohatostí, čistotou, svěžestí a razancí chuťového projevu. Oceníte příchuť po rozinkách, broskvích a pomerančové marmeládě. Můžete podávat například ke kuřecímu masu nebo kvalitním sýrům. Díky skleněnému uzávěru má víno výborné předpoklady k archivaci.12% alc.

Skladem (>5 ks)
Kód: 962
Značka: Znovín Znojmo
270 Kč 223,14 Kč bez DPH
Kategorie: VÍNA PRO KAŽDÉHO

Vinařská obec Tasovice, viniční trať Kamenný vrch.

 

Akciová společnost ZNOVÍN ZNOJMO, byla založena v květnu 1995, ale kořeny tradice výroby vína na tomto místě sahají až do konce 18. století. V současné době se řadí mezi přední výrobce vína a pěstitele révy vinné, obhospodařuje 500 ha vlastních vinic na Znojemsku a Hustopečsku. Patří mezi ta „velká“ vinařství, ovšem daří se mu držet si lidský charakter a osobní přístup k zákazníkovi. Vína jsou vyráběna nejmodernějšími technologiemi s citem a úctou k původu hroznů, což si třeba vína z vyhlášených vinic Šobes, Weinperky, Kamenný vrch nebo Dívčí vrch zaslouží.

Od roku 2020 je Znovín Znojmo marketingově a obchodně propojen s jeho menší sesterskou společností Vinné sklepy Lechovice.

Díky pravidelným společným degustacím máme jistotu, že se nám dostává vždy toho nejlepšího, co Znovín ve své obrovské nabídce poskytuje.

20180425_15

 photo © Jan Bartoš 2018

photo © Jan Bartoš 2023

Zpět do obchodu