NEALKO SEKT BOSCA TOSELLI - ITÁLIE

Toselli spumante non-alcoholic 0,75l s vakuovým uzávěrem. Svěží, jemně perlivé a nasládlé víno s příjemnou lehkou dochutí. Toselli se získává z hroznů Moscato a z dalších italských prémiových hroznů. Díky jedinečnému know-how bylo toto spumante vytvořeno až po mnohaletém výzkumu, to dává TOSELLI jeho nebývalý charakter.

Skladem (>5 ks)
Kód: 425
Značka: Itálie
240 Kč 214,29 Kč bez DPH
Kategorie: VÍNA PRO KAŽDÉHO

Díky 180 letým zkušenostem ve vinařství se firma Bosca řadí mezi přední firmy s inovativními produkty, využívá nejmodernější technologie v nápojovém průmyslu.

Toselli se získává z hroznů Moscato a z dalších italských prémiových hroznů. V současném světě, kdy je největší pozornost směřovaná na konzumaci alkoholu, je Toselli perfektní variantou na neustálé hledání alternativ vína, které dokáže poskytnout spotřebiteli „to správné sociální vzrušení“ u sklenky vína. Toselli je zaměřené na konzumenty vína, kteří ocení jeho opravdovou vinnou chuť, ale žádají nealkoholickou alternativu jako bezpečnou volbu životního stylu. Toselli směřuje také na „nepijáky“, kteří si mohou být součástí světa „pijáků vína“, aniž by byli posměchem pro své okolí.

Itálie

Vinice nalezneme takřka na celém území, od Alp na severu, až po samý jih Sicílie. Rozsáhlé hory a podhůří poskytují rozmanité klimatické a půdní podmínky pro pěstování révy. Sever Itálie kontinentální podnebí, na jihu středomořské. Na severu půda vápenitá, na jihu a Sicílii vulkanická.

Na své si zde přijdou příznivci lehkých vín, ale i milovníci plných a komplexních vín. Mezi nejznámější italské vinařské oblasti patří Toscana, Piemonte, Veneto, Abruzzo, Sicilia nebo Trentino-Alto Adige.

Zpět do obchodu