RE GIORGIO La Trava

Víno se silným aroma s náznaky červeného ovoce, pepře, květin a koření. V chuti plné, vyvážené, příjemně svěží. Dlouhý závěr.

Skladem (>5 ks)
Kód: 967
Značka: Itálie
570 Kč 471,07 Kč bez DPH
Kategorie: BESTSELLERY
RE GIORGIO La Trava
Tip

Z odrůdy Barbera, Nebbiolo a Cabernet Sauvignon. 14,5% alc.

Vinařství La Trava se nachází na SZ Itálie. Společnost byla založena v roce 1999 ambicemi Giorgia a Marie Grazia, kteří koupili a zrekonstruovali historický statek „La Trava“ na kopcích Mango v provincii Cuneo. První láhev Moscato byla vyrobena v roce 2000. V průběhu let Giorgio a Maria Grazia předali lásku ke své práci své dceři Manuele, která v roce 2010 převzala vedení vinařství.

Spojují seriózní výzkum a vývoj vína s tradicí, aby byla zachována původní chuťová celistvost révy.

Itálie

Vinice nalezneme takřka na celém území, od Alp na severu, až po samý jih Sicílie. Rozsáhlé hory a podhůří poskytují rozmanité klimatické a půdní podmínky pro pěstování révy. Sever Itálie kontinentální podnebí, na jihu středomořské. Na severu půda vápenitá, na jihu a Sicílii vulkanická.

Na své si zde přijdou příznivci lehkých vín, ale i milovníci plných a komplexních vín. Mezi nejznámější italské vinařské oblasti patří Toscana, Piemonte, Veneto, Abruzzo, Sicilia nebo Trentino-Alto Adige.

Zpět do obchodu